Nadchodzące Cyber Monday – Top 5 gier PC i konsole na które warto polować

Tradycja korzystnych wyprzedaży w ostatni piątek listopada zyskała popularność na całym świecie. Jednak dla fanów elektroniki i gier komputerowych to Cyber Monday jest dniem godnym oczekiwania. Bowiem to tego dnia znaleźć można najkorzystniejsze w roku przeceny, promocje i wyprzedaże związane z elektroniką i branżą gier komputerowych. Sprawdźmy na jakie gry warto polować w listopadzie 2020!

Ranking


Internet i duże zainteresowanie atrakcyjnymi cenami produktów sprawiają, że kilka minut zwłoki może oznaczać, że ktoś nas ubiegnie i wykupi ostatnią sztukę tytułu, który przyciągnął nasz wzrok. Żeby tego uniknąć warto wcześniej się zastanowić jakie produkty nas interesują i jakie kategorie sprawdzić w pierwszej kolejności. Poniżej przedstawiamy Top 5 gier na PC i konsole, które warto polować:

  1. Horizon Zero Dawn
  1. Sekiro: Shadows Die Twice & Code Vein
  1. Star Wars: Fallen Order
  1. Grand Thieft Auto V & Red Dead Redemption 2
  1. Premiery i Preodery

1.Horizon Zero Dawn


Przygody Aloy to wciągająca historia z gatunku RPG akcji. Piękne krajobrazy, zwierzęta, maszyny i rozbudowany otwarty świat spowodowały, że bohaterkę i jej uniwersum pokochało mnóstwo graczy na całym świecie. Jest to stosunkowo nowy tytuł, a Cyber Monday pozwoli twórcom i sklepom przypomnieć o nim graczom. Najkorzystniej polować na edycję gry wraz z dodatkami, bowiem ta opcja pozwoli zaoszczędzić najwięcej.

2. Sekiro: Shadows Die Twice & 3.Code Vein


Dwie najpopularniejsze gry z gatunku soulslike to tytuły, które przyciągnęły równie wiele graczy co legendarne Dark Souls i Dark Souls 3. Sekiro: Shadows Die Twice to gra dla prawdziwych fanów wymagających przeciwników i kilkugodzinnych starć z jednym i tym samym bossem. Poza trudnością Sekiro oferuje ciekawy klimat oraz historię związaną z japońskimi czasami feudalnymi. Code Vein natomiast jest połączeniem dark souls i anime! Przemierzając świat razem z samodzielnie stworzoną postacią, w klimacie tych z japońskich animacji, spotykamy wielu bohaterów i poznajemy techniki walki zapewniające widowiskową i dość wymagającą rozrywkę. Obydwie gry oferują wiele godzin atrakcyjnej rozrywki, która nie kończy się po przejściu gry jednokrotnie.

4. Star Wars: Fallen Order


Dla jednym hit i ciekawa historia z ulubionego uniwersum, a dla innych największy zawód kilku ostatnich lat. Pomimo podzielonych opinii historia próby wskrzeszenia zakonu Jedi jest nadal jedną z ciekawszych pozycji ostatnich lat. Większość fanów szukających w tym tytule charakterystycznego dla Gwiezdnych Wojen klimatu z pewnością się nie zawiedzie, natomiast Ci, którzy oczekują czegoś ponad fabułę i miecze świetlne skorzystają z możliwości zwiększenia poziomu trudności do tego przypominającego gry z serii Dark Souls.

5.Grand Thieft Auto V & Red Dead Redemption 2


Gry Rockstar Games są z pewnością znane przez większość graczy. Dostępne na różnych platformach, posiadające rozbudowany i wciąż wspierany tryb online zarówno GTA V, jaki i RDR 2 cieszą się sporą popularnością i grywalnością. Niezależnie czy wolimy napady na banki w nowoczesnym amerykańskim mieście czy rabunki na dzikim zachodzie to warto z pewnością zapolować na te gry.

Premiery i Preordery gier


Czymś na co warto też zwrócić uwagę są również preodery gier, które mają się niedługo pojawić, bowiem istnieje spora szansa, że jakieś ich warianty będą w okazyjnej cenie w trakcie Cyber Monday. Wyczekiwany hit sci-fi – Cyberpunk 2077, kontynuacja klasyki gatunku – Badur’s Gate 3, czy kolejna gra o assasynach – Assassin’s Creed: Valhala to z pewnością tytuły warte uwagi każdego gracza.